Obecny czas to Sob 20:45, 19 Sty 2019 | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty bez odpowiedzi
Forum NKS Start Namysłów Strona GłównaForum NKS Start Namysłów Strona Główna
Użytkownicy Grupy Rejestracja Zaloguj

10.10.br., 10 kolejka III ligi: NKS START - ROW Rybnik 1-2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NKS Start Namysłów Strona Główna » Seniorzy
Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MW
Początkujący
Początkujący



Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Namysłów

PostWysłany: Sob 19:00, 10 Paź 2009    Temat postu: 10.10.br., 10 kolejka III ligi: NKS START - ROW Rybnik 1-2

Namysłów, dn. 10.10.2009 r. (sobota) - godz. 16:00
10. kolejka III ligi śląsko-opolskiej (klasa rozgrywkowa nr 4)

NKS START NAMYSŁÓW – ENERGETYK ROW RYBNIK 1-2 (1-0)

1-0 P.Pabiniak 15' (asysta Zagwocki)
1-1 Krzysztoporski 51' rzut karny
1-2 Grolik 76'

NKS START: Kuleszka – Józefkiewicz, Szota, Gołębiowski – Żołnowski – M.Raszewski (80.Ł.Pabiniak), Szpak, Zagwocki (65.Bojarzyński), Moskal (k1) (61.Zalwert) – P.Pabiniak, Z.Pabiniak (k2).
Rezerwowi: Rozmus, Wolny, Iwanowski, K.Raszewski.
Trenerzy: Andrzej MOSKAL, Krzysztof GNACY.
Stroje: czerwone koszulki - czarne spodenki - czerwone getry.

ROW RYBNIK: Skrocki – Krzysztoporski (90+7.Janik), Reclik (k), Mitura (25.Grolik), Wrześniak, Żyrkowski, Dzięgielowski, Kuś (46.Pacholski), Bober, Szatkowski, Kapinos (46.Krótki).
Rezerwowi: Romański, Kasprzak, Szweda.
Trener: Dariusz WIDAWSKI.
Stroje: zielone koszulki (z czarnymi rękawami) – czarne spodenki – białe getry.

Sędziowali: Leszek Niemczyk (jako główny) oraz Mariusz Rybarski i Bogusław Matloch (wszyscy Bielsko-Biała).

Żółte kartki: Żołnowski (72.) – Wrześniak (13.).

Czerwone kartki: Szpak (90+3) - Kapinos (88 ).

Widzów: 500 (w tym ok. 120 z Rybnika).

Mecz trwał: 101 minut (46+55).


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez MW dnia Nie 9:41, 11 Paź 2009, w całości zmieniany 4 razy
...
Zobacz profil autora
Powrót do góry
MW
Początkujący
Początkujący



Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Namysłów

PostWysłany: Sob 19:14, 10 Paź 2009    Temat postu:

Oczywiście tradycyjnie już zapraszamy do wyrażania swoich opinii o spotkaniu namysłowskiego Startu. Oprócz podsumowania postawy zawodników, zachęcamy również do wyrażania swojego zdania o kibicach obu zespołów oraz o postawie arbitra.

Post został pochwalony 0 razy
...
Zobacz profil autora
Powrót do góry
czumazik
Początkujący
Początkujący



Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 21:27, 10 Paź 2009    Temat postu:

ile kibicow rowu jak sie zachowywali i czy mieli jakies flagi?

Post został pochwalony 0 razy
...
Zobacz profil autora
Powrót do góry
lukasiu
Początkujący
Początkujący



Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 22:03, 10 Paź 2009    Temat postu:

Co do pracy arbitra... Rzut karny którego nie było, ogólnie słaby poziom sędziowski. Moim skromnym zdaniem... Nawet słowa obserwatora to potwierdzają....

Post został pochwalony 0 razy
...
Zobacz profil autora
Powrót do góry
enter2510
Normalny
Normalny



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 29
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 22:04, 10 Paź 2009    Temat postu:

masz napisane ze ok.120 ;]

Post został pochwalony 0 razy
...
Zobacz profil autora
Powrót do góry
k1t9o4s8
Początkujący
Początkujący



Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 10:11, 11 Paź 2009    Temat postu:

co z tymi czerwonymi kartkami? nie dawno była tylko jedna, a teraz już są dwie?!

za co w ogóle Ci zawodnicy dostali czerwone kartki?

pozdrooo


Post został pochwalony 0 razy
...
Zobacz profil autora
Powrót do góry
Ozi
Początkujący
Początkujący



Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 13:29, 11 Paź 2009    Temat postu:

Tu macie wszystko dokładnie opisane Smile
energetykrow.rybnik.pl/viewpage.php?page_id=234

Później pojawią się jeszcze zdjęcia i wypowiedzi pomeczowe naszego trenera i jednego z zawodników.


Post został pochwalony 0 razy
...
Zobacz profil autora
Powrót do góry
Ozi
Początkujący
Początkujący



Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 13:49, 13 Paź 2009    Temat postu:

Czytając waszą relację na waszej stronie można tylko przytaknąć powiedzeniu, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Uczepiliście się karnego, jako głównej winy waszej porażki. Tymczasem karny był, a zawodnik, który faulował był największym frajerem meczu, bo z tej akcji by nic nie było.

Zapraszam jeszcze do lektury "Tygodnika Rybnickiego":
tygodnikrybnicki.pl/artykul_50200.html
Cytat:
– Niestety, paradoksalnie do postawy kibiców obu drużyn, nie dostosowali się ludzie, przebywający na ławce rezerwowych gospodarzy. O ile z „przepychankami” słownymi miałem już wątpliwą przyjemność się spotkać, to trener uderzający z całej siły piłką w zawodników na ławce rezerwowej przeciwnika, do dla mnie nowość. Jeśli do tego dołożymy kilkakrotne „wpadanie” w naszą strefę działaczy i piłkarzy gospodarzy i „szarpaniny” to jest po prostu skandal. Szkoda, że w wyniku tego czerwoną kartkę zobaczył przebywający na ławce rezerwowych Kapinos, a prowokator całego zamieszania, jeden z piłkarzy gospodarzy nawet nie został napomniany. Sędziowie niestety nie poradzili sobie z skandalicznym zachowaniem sfrustrowanych gospodarzy – wyrzucenie na trybuny ich trenera nic nie zmieniło. Nerwówka trwała do samego końca, a czerwona kartka dla zawodnika z Namysłowa w 93 minucie meczu za kolejny brutalny faul była pokazana zdecydowanie za późno – mówi Widawski.

Niestety to 100% racji...
Panowie piłkarze i działacze Startu - to jest SPORT, a wasze zachowanie było delikatnie mówiąc żenujące. Przegrywać też trzeba umieć.


Post został pochwalony 0 razy
...
Zobacz profil autora
Powrót do góry
Ozi
Początkujący
Początkujący



Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 23:34, 15 Paź 2009    Temat postu:

Panowie już trochę się ośmieszacie z tym karnym Very Happy
Wrzuciliście filmik, gdzie ewidentnie widać, jak w 40 sekundzie wasz obrońca swoją lewą nogą zahacza o prawą nogę naszego napastnika i od razu dźwiga ręce, bo wie, że go kopnął.
I analizujecie ten filmik pisząc jakieś bzdety, że se kopnął sam do nogi. A najdupniejsze jest hasło, że "zawodnik wybiegał już z obrębu szesnastki w kierunku przeciwnym do bramki" i dlatego nie upoważniało to sędziego do odgwizdania karnego. Panowie od kiedy chodzą na piłkę? Nasz zawodnik mógł nawet stać w narożniku pola karnego i po dupie się drapać, a piłkę mieć między nogami. Jakby wasz go kopnął to jest karny, bo takie są PRZEPISY, że za faul w polu karnym jest rzut karny. Obojętnie, czy do niego wbiegał, czy wybiegał, czy też stał w nim i się po jądrach drapał.
Pozdrawiam i życzę utrzymania w lidze ze względu na kibicowski klimat w waszym mieście.


Post został pochwalony 0 razy
...
Zobacz profil autora
Powrót do góry
Krzychu8522
Początkujący
Początkujący



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Namysłów

PostWysłany: Pią 15:44, 16 Paź 2009    Temat postu:

Jestem ciekaw czy sedzia widzac filmik podjal by decyzje o karnym?

Post został pochwalony 0 razy
...
Zobacz profil autora
Powrót do góry
nksstart
Administrator
Administrator



Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 65
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Namysłów/Częstochowa

PostWysłany: Pią 18:02, 16 Paź 2009    Temat postu:

Witam. Skoro zostałem wywołany do tablicy przez kolegę z Rybnika, czuję się w obowiązku (jako ten, który tekst o karnym napisał) odpowiedzieć. Zacznę od początku. Przede wszystkim nie uważam, abyśmy się ośmieszali z karnym. Choć ciekawy dla mnie jest fakt, w jaki sposób mój krytykant zaprezentował swoją interpretację karnego, bowiem jednoznacznie i bez żadnych wątpliwości odczytał myśli i zachowanie "Józka".
Cytat:
(...) od razu dźwiga ręce, bo wie, że go kopnął (...)
Tak na marginesie, czy kolega potrafi czytać w myślach? Podniesienie rąk jeszcze o niczym nie świadczy, proszę mi wierzyć.
Dalej. Czy rzeczywiście piszemy bzdety? No cóż, właśnie na tym polega demokracja, że każdy ma prawo do interpetacji sytuacji, którą widział. Szkoda, że kolega cytując tekst ze strony, tak naprawdę wyjął określony kontekst z kilku zdań. Więc przytoczę fragment w całości
Cytat:
(...) dwa aspekty, które łącząc - naszym zdaniem nie upoważniały pana Niemczyka do przerwania gry. Pierwszy - że zawodnik wybiegał już z obrębu szesnastki w kierunku przeciwnym do bramki. Natomiast drugi (istotniejszy) - że w decydującym momencie zawodnik gości lewą nogą podciął... swoją nogę prawą, i to bez udziału próbującego ominąć go Józefkiewicza. (...).
Zabrakło mi drobnych słów z powyższego tekstu: ŁĄCZĄC oraz ISTOTNIEJSZY. Ale nic to, lepiej troszkę poszydzić...
To miło, że kolega ma własny punkt widzenia, niemniej zapewniam, że piłkę nożną oglądam nie od wczoraj i nie trzeba mi tłumaczyć futbolu porównaniami z dupą czy jajami. Cieszę się natomiast, że kolega sam doszedł do słusznych wniosków, wychwytując taką oto boiskową sytuację:
Cytat:
(...) Jakby wasz go kopnął to jest karny, bo takie są PRZEPISY (...)
No właśnie, mój krytyk wyraził w tym momencie swoje wątpliwości, używając słowa: JAKBY. Zgadzam się, jakby nasz zawodnik faktycznie kopnął rywala, to karny powinien zostać odgwizdany. Ale z drugiej strony jakby zawodnik z Rybnika nie potknął się o własne nogi, to dziś całego zamieszania nie mielibyśmy.
Oczywiście trzeba pamiętać, że tam gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania Wink więc tym bardziej dziwię się tak alergicznej reakcji kibica, którego zespół... wygrał.
Serdecznie pozdrawiam kolegę i rywali, bo choć mieliście masę szczęscia, wywożąc 3 punkty z Namysłowa , macie potencjał tak na boisku, jak i (większy) na trybunach.

P.S. Myślę, że łapanie się za słówka nie jest głównym wątkiem merytorycznych dyskusji, lecz mimo to przyjmuję krytykę do wiadomości (tę w prześmiewczym tonie). Proszę jednak zauważyć, że też świadomię odgryzam się, łapiąc za słówka. A chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. Prawda?


Post został pochwalony 0 razy
...
Zobacz profil autora
Powrót do góry
Ozi
Początkujący
Początkujący



Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 20:36, 16 Paź 2009    Temat postu:

Hehe. Fajna odpowiedź, aczkolwiek ma sporo braków natury merytorycznej Wink

Aspekt wybiegania z pola karnego obojętnie czy połączony z innym, czy też przedstawiony samodzielnie, jest tak samo bezsensowny i śmieszny Smile Tak na prawdę to przedstawienie tego aspektu łącznie z innym (wskazując nawet, że jest on mniej istotny) bardzo obniża wartość twojej argumentacji. Dlatego też napisałem o ośmieszaniu się Smile

Alergią zareagowałem bynajmniej nie na wasze uczepienie się karnego (to wywołało tylko mój uśmiech), lecz raczej na wieśniackie zachowanie się waszego trenera, (chyba) kierownika i kilku zawodników. Stałem około 4 metry od "epicentrum" tych zdarzeń i wszystko dokładnie widziałem... Jeżdżę z naszymi piłkarzami po (prawie) wszystkich miastach i wsiach najpierw IV, a później III ligi od paru ładnych lat i z takim czymś spotkałem się po raz pierwszy.

Co do słowa "jakby", to nie ma się nad czym rozwodzić, gdyż mój "kontrdyskutant" doskonale wie, że dotyczyło to hipotetycznej sytuacji (włącznie z drapaniem się napastnika po jądrach), a nie konkretnie tej jednej z 51. minuty meczu Start-ROW. No ale, jak sam przyznał, musiał się jakoś odgryźć, łapiąc (trochę na siłę, ale zawsze coś) za słówka.

Pozdrawiam i do zobaczenia wiosną w Rybniku.


Post został pochwalony 0 razy
...
Zobacz profil autora
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NKS Start Namysłów Strona Główna » Seniorzy
Wyświetl posty z ostatnich:   
 
 
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do:  

Strona 1 z 1


Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Theme created OMI of Kyomii Designs for BRIX-CENTRAL.tk.